Platby a doprava

 

 

PLATBY

Převodem z účtu - předplatba

Platba převodem z Vašeho účtu. Po odeslání objednávky zašlete částku uvedenou v objednávce na účet: FIO BANK: 2600192818/2010. Jako variabilní symbol uveďte vždy číslo objednávky. Zboží expedujeme po připsání platby na účet. Zboží bude pro zákazníka rezervováno 3 pracovní dny.

 

Na dobírku

Zaplatíte při doručení balíku. Naši dopravci jsou pouze v roli třetí osoby a nezastupují naši společnost.

DOPRAVA

Rozvoz zboží zajišťujeme po celé České republice. Náklady na dopravu zboží rozlišujeme podle zvoleného způsobu.

Zboží, které máme skladem, odesíláme v co nejkratší možné době a to od 1 do 10 pracovních dnů po objednání dle provozních možností a to prostřednictvím PPL CZ. U zboží, které je nutno objednat Vás budeme informovat o přibližné době dodání e-mailem. O odeslání zásilky Vás budeme informovat na uvedenou e-mailovou adresu, kterou uvedete při objednání.

 

KURÝRNÍ SLUŽBY - PŘEPRAVNÍ SPOLEČNOST PPL CZ

 

Tato společnost zboží doručuje velmi kvalitně, ale zejména šetrně. Pravděpodobnost, že zboží bude během přepravy poškozeno, je minimální.  

Jedna objednávka může obsahovat více balíků, v tomto případě se zúčtovává přepravné za každý jednotlivý balík (dle výše uvedeného). Doběrečné činí 30,- Kč s DPH za celou objednávku (i více balíků poslaných na stejnou dodací adresu).

 

Zboží je do 48 hodin od odeslání doručeno na Vaši adresu. Výhodou je, že Vás řidič před dodáním kontaktuje telefonicky a dohodne s Vámi čas doručení zásilky (služba je námi s přepravcem sjednána, nicméně za její plnění konkrétním řidičem neneseme zodpovědnost).

 

 

 

OSOBNÍ ODBĚR - NENÍ MOŽNÝ

 

Jsme plátci DPH.

 

 

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode