Platby a doprava

 

 

PLATBY

Převodem z účtu - předplatba

Platba převodem z Vašeho účtu. Po odeslání objednávky zašlete částku uvedenou v objednávce na účet: FIO BANK: 2600192818/2010. Jako variabilní symbol uveďte vždy číslo objednávky. Zboží expedujeme po připsání platby na účet. Zboží bude pro zákazníka rezervováno 3 pracovní dny.

 

Na dobírku

Zaplatíte při doručení balíku. Naši dopravci jsou pouze v roli třetí osoby a nezastupují naši společnost.

DOPRAVA

Rozvoz zboží zajišťujeme po celé České republice. Náklady na dopravu zboží rozlišujeme podle zvoleného způsobu.

Zboží, které máme skladem, odesíláme v co nejkratší možné době a to od 1 do 10 pracovních dnů po objednání dle provozních možností a to prostřednictvím České pošty. U zboží, které je nutno objednat Vás budeme informovat o přibližné době dodání e-mailem. O odeslání zásilky Vás budeme informovat na uvedenou e-mailovou adresu, kterou uvedete při objednání.

 

KURÝRNÍ SLUŽBY - PŘEPRAVNÍ SPOLEČNOST ČESKÉ POŠTY

 

Tato společnost zboží doručuje velmi kvalitně, ale zejména šetrně. Pravděpodobnost, že zboží bude během přepravy poškozeno, je minimální. 

 

Cena dopravy do 20 kg ..........190,-Kč s DPH - platí po celém území ČR.

Jedna objednávka může obsahovat více balíků, v tomto případě se zúčtovává přepravné za každý jednotlivý balík (tedy 190 Kč za každý další balík). Doběrečné činí 30,- Kč s DPH za celou objednávku (i více balíků poslaných na stejnou dodací adresu).

 

Zboží je do 48 hodin od odeslání doručeno na Vaši adresu. Výhodou je, že Vás řidič před dodáním kontaktuje telefonicky a dohodne s Vámi čas doručení zásilky (služba je námi s přepravcem sjednána, nicméně za její plnění konkrétním řidičem neneseme zodpovědnost).

 

SLOVENSKO

V případě dodávání zboží na Slovensko zasíláme objednávky pouze na předplatbu. Cena přepravného jestanovena dle oficiálního ceníku České pošty. Aktuální ceník přepravného na Slovensko je zveřejněn na stránkách České pošty.

 

Po přijetí objednávky Vám zašleme přepočtenou částku v EURech a cenu dopravy. Uvednou částku v objednávce pak zašlete na účet vedeném u FIO BANK:  

 

IBAN

CZ5620100000002600606523

BIC kód/SWIFT

FIOBCZPPXXX

Jako variabilní symbol uveďte vždy číslo objednávky. Zboží expedujeme po připsání platby na účet. Zboží bude pro zákazníka rezervováno 3 pracovní dny.

 

 

OSOBNÍ ODBĚR - NENÍ MOŽNÝ (ČR a SR)

 

Jsme plátci DPH.

 

 

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode